Miasto | Historia | Kultura | Sport | Miejsca | Edukacja | Prasa | Okolice | Aktualności
 
Ludzie
Książka adresowa
Nazwisko i Imię e-mail www zajęcie pobyt
* Pytonmb144@interia.pl studentBiłgoraj
Alterman Dariuszdalter@ippt.gov.pl IPPTWarszawa
Alterman Jozefuster@aol.com  Boston
Bakota Szymonincognitox@box43.plwwwstudent 
Banach Michalbanan21@o2.pl bananbilgoraj
Banach Agnieszkaagba3@op.pl  Biłgoraj
Bączek Michałbonko84@wp.pl uczeńbiłgoraj
Beda Krzysztofbeda@(wytnij_to)poczta.fm inż. mechanikKraków
Bednarczuk Leszeklbednarczuk@poczta.onet.pl Student PrzBiłgoraj/Rzeszów
Bednarz Piotrpbednarz@klio.umcs.lublin.pl adiunkt UMCSLublin
Bednarz Romanbednarz139@aol.com  Clifton, NJ USA
Bednarz Robertrobertbednarz@wp.pl student WsziaArmii Kraków 53/5
Bielak Marcinmarco_bielak@interia.pl studentNew York
Bilinski Jacekbilik71@aol.com  New York
Bobko Danielbanialuk@go2.pl uczeńBiłgoraj
Borowiec Kamilkamilborowiec@op.pl student PRzGózd Lipiński
Brożko Arturartur5@box43.gnet.pl red.nacz BTKBiłgoraj
Brytan Tomaszbrytant@poczta.onet.pl terapeuta zajęciowy WTZ B-jBiłgoraj
Buczko Mariuszmabuczko@o2.pl  Gliwice
Calka Pawelpawel@sokolowski.com.plwwwwebdesignerAntwerpia / Belgia
Cebula Marcinwojtekce@verizon.net studentNutley NJ, USA
Cegłowski Januszcegpol@o2.pl Firma BudowlanaBiłgoraj ul. Norwioda 10
Charkot Miroslawm.charkot@testardobates.com.pl art directorwarszawa
Chomicz Monikakangur17@interia.pl uczennicaBiłgoraj
Chuchro Aleksandrablondgirl@go2.pl uczennicaBiłgoraj
Chyl Tadektadektar@poczta.onet.pl  londyn
Chyl Jacekjacus@student.uci.agh.edu.plwwwstudent AGHKraków
Chyliński Mariuszmars44@vp.pl mechanika precyzyjnawarszawa
Cieplechowicz Andrzej ciepli2@wp.pl mgr inż. górnikBytom
Ciosmak Tomasztomasz.ciosmak@wp.pl prawnikKatowice
Ciosmak Andrzejandej7@interia.pl prawnikRzeszów
Ciosmak Ryszardciosmak@poczta.onet.pl lekarzLubaczów
Cybis Grazynagrazyna.cybis@wp.pl pielegniarkakatowice
Cybulski Sebastiancybulskisebastian@op.pl metodyk programista/lublinbiłgoraj
Czacharowski Pawelczacha@ameritech.net  CHICAGO
Czerw Andrzejajczerw@hotmail.com InżynierGarfield, NJ, USA
Ćwikła Elżbietaela.cwikla@gazeta.pl studentBiłgoraj/Warszawa
Dadej Darekdariusz.dadej@penetrator.com.pl makler pap. wartościowychRzeszów
Danilewicz Radoslawszafa@aol.com  NEW YORK
Datkiewicz Pawełdatkiew@student.uci.agh.edu.plwwwstudent AGHKraków
Dąbrowiecki Jarekj.a.r.o.666@wp.pl  Biłgoraj
Derlatka (oszajca) Annaania_1977@go2.pl  Biłgoraj/Siedlce
Derus Huberthderus@home.com serial killerDownsview--Toronto
Dolomisiewicz Krzysztofbyko@excite.com student WSH pultuskwarszawa
Domiński Krzysztofspirit@pv.prv.plwwwuczeń LOBiłgoraj
Dorosz Krystiankrystiandor@poczta.onet.plwww Biłgoraj
Dubiel Irekireczek@vp.pl student 
Dudzic Arturdudzice@prodigy.net  Chicago
Falandysz Tomasz tomaszfalandysz@poczta.onet.pl studentBiłgoraj
Farion Adamadamf@o2.pl  Biłgoraj
Ferens Michałmichas85@tlen.plwwwuczeńBiłgoraj
Figurek Jurekfigurek@wp.plwww il. Komandosa 15
Flis Andrzejcheeper@irc.plwwwstudent AGHKraków
Fraczek Ewelina daisyef5@hotmail.comwwwstudentGarfield,New Jersey
Frąk Adam frakad@msn.com student NLUChicago
Fusiarz Anetamegcam@poczta.onet.plwww Chicago
Fusiarz Damianfusiarzd@gmail.com technolog BRW, student PRZBiłgoraj
Fusiarz Krzysztofpepsi99@go2.pl student PLLublin
Gałan Jaceksioux@interia.pl  Kraków
Gałan Janedu_bilgoraj@poczta.onet.pl nauczycielBiłgoraj
Gałan Marekmar-gal@wp.pl studentJózefów
Garbacz Zbigniewzbigniewgarbacz@wp.pl PRACOWNIK MEBLOWY#BLACK RED WHBIŁGORAJ
Gąsior Roberthckancior@wp.pl elektryk informatyk Biłgoraj / puszcza
Giza Tomasztoogiz@wp.pl studentZamch-Katowice
Główczyński Adamaglowczynski@poczta.fm studentBiłgoraj
Główka Ryszardglowrop@msn.com urzędnikRopczyce
Golec Agnieszkaagap@nyc.rr.com KsiegowaNew York
Gora Sylwiasylwia0520@wp.plwww chicago
Gora / czacharowska Agnieszkaagaczacha@aol.com  Chicago
Gora-czacharowska Agnieszkaczacha@ameritech.net  Chicago
Górniak Tomaszmismis@aol.com studentNew York
Granda Ernesthellrazor30@hotmail.com   
Grochowicz Beatabeata@europe.com studentkaUSA
Grochowicz Grzegorzvette974@aol.com studentUSA
Grodzki Michalgromic@tlen.pl COSANOSTRAUNITED STATES
Gruszka Adamgruadam@aol.com  New Britain ,USA
Hamer Bobx-men7@o2.plwww  
Holko Marcinmartinio@go2.pl uczeńBiłgoraj
Holko Agnieszkaholkoagnes@hotmail.com studentToronto, Canada
Horecki Tomasz harnas@bartek.tu.kielce.pl Student PŚK w KielcachBiłgoraj
Iskra Marcin boleslav@wp.pl student UMCSLublin
Jawoszek Krzysztofkjawoszek@op.pl GeodetaRyki
Jurkiewicz Pawełpawelj09@wp.pl uczeń LOBiłgoraj
Kaczor Sławomirskaczor@hoga.pl studentBiłgoraj
Kaczyński Rafałrafal.kaczyński1@wp.plwww  
Kamińska Ewaewakamin@medyk.am.lodz.pl studentka AMŁódź
Kamyk Krzysztofalroad@poczta.onet.pl Przedstawiciel HandlowyWrocław
Kanty Piotrkantys@poczta.onet.pl studentBiłgoraj
Kapka Piotrkapi@forest.sggw.waw.pl student SGGWBiłgoraj/Warszawa
Kawala Januszjkawala@yahoo.comwww  
Kimen !kimen00@aol.com  New York
Kiszka Tymoteusztym@student.pl Student Kolegium LicencjackiegJanow Lubelski
Klejne Urszulaulapie@hotmail.com  London Canada
Kłosiński Andrzejandrzej@karusek.com.plwwwpsycholog, przedsiębiorcaKraków
Kłosiński Andrzejandrzej@karusek.com.pl  Kraków
Knap Marekknapm@poczta.onet.pl Automatyk/elektronik/elektrykBath/UK
Kolodziej Janj.kolodziej@telia.com  Szwecja---Kävlinge
Kolodziej Mariuszmariusz@hudsonbread.comwww New Jersey
Kołakowski Pawełtilestrade@o2.pl StudentWuWuA
Kołodziej Jacekcoudi@topo.t3.ds.pwr.wroc.pl student PWrWrocław
Kołodziejczyk Piotrmagik_kapela@wp.pl LogistykBiłgoraj
Koperwas Maciekillboy17@aol.comwwwstudent ;)NEW YORK
Kowal Izaizakrzyz@poczta.fm  Kraków
Kowal Pawełpawel183@interia.pl StudentBiłgoraj/Lublin
Kowal Robertrobert.kowal@szi.pl grafik komputerowyKraków
Kowal Adamkow_adam@poczta.onet.pl  NEW JERSEY, USA
Kowal Mariuszmarian12@polbox.com student PWrWrocław
Kowal Adamadko81@aol.com  USA
Kowalczyk Piotrvirgin21@kki.net.pl student WSZiAZamość
Kozyra Andrzejtatadealera@hotmail.com studentNew York
Kraczek Łukaszlukas.kraczek@spray.sewwwuczeńSzwecja - Nyköping
Krauz Marcinkrauzik@interia.pl student AGHKraków
Krauz Beatabeti6@interia.pl studentBiłgoraj / Kraków
Krawczyk 0lkakolka0@wp.pl studentkabiłgoraj
Krawczyk Maciekkrmaciek@wp.pl studentBiłgoraj
Krok Tomasztomaszkrok@aol.com  USA, Trenton, New Yersey
Krok Renatatomaszkrok@aol.com  USA, Trenton, New Yersey
Krzemiedak Agnieszkadziadzitka@buziaczek.pl  NEW YORK
KsiĄŻek Martamartaksiazek@wp.pl studentbiłgoraj
Kubala Adamnaker@poczta.onet.plwwwLeser i obibok...Kraków
Kubik Tomaszkubik@theta.uj.edu.pl fizyk ;)Kraków
Kuc Małgorzatamalgorzata7777@wp.pl studentkaTarnowskie Góry
Kulanica Agnieszkakuleczka@gmail.com studentkaKraków
Kulanin Ernesternestokul@interia.pl Student PRzBiłgoraj/Rzeszów
Kupczak Robert .dslepy@msn.com  Boston, Ma.USA
Kupiec Marzenamarzenakupiec@yahoo.com  Chicago
Kutryn Dariusz kudamis@poczta.onet.pl  Biłgoraj
Kutryn Adamadamkutryn@yahoo.com ------------New York ,USA
Laskowski Marcinmlasko2814@aol.com  New York
Lefanowicz Lukaszpozycja81@poczta.onet.pl student SGHBilgoraj/Warszawa
Lembrych Kamilavariability@poczta.onet.pl studentBiłgoraj/Kraków
Lipiec Arkadiuszalipiec@elka.pw.edu.plwwwinżynier :)Warszawa
Lipnicka(cielica) Elkaela@kelly .co.uk PALONDYN
łubiarz Marcin marcinlubiarz@op.pl student...biłgoraj
Łubiarz Tomaszbemar@brwsa.pl  KRAKÓW
Łuczka Patrykgodofczat@yahoo.com Fachowiec i maczoBiłgoraj Chicago
Majewski Maciejdzl@dzl.plwwwStudentHedwiżyn
Makarzec Piotr pmakarzec@wp.pl prawnikLublin
Malas Stanisław foto@malas.plwwwFotografSZAMOTUłY
Malec Mariuszmalciq@wp.pl studentBiłgoraj
Malec Justynasatsu@interia.pl uczenBiłgoraj
Malek Bozenamibo5963@aol.com  Everett Washington USA
Malicka Anetaroundt@triada.pl technik obsługi turystycznejBiłgoraj
Malinowski Marcinbishop@go2.pl strażak/studentBiłgoraj/Warszawa
Malocha Malgorzatamalgorzata.malocha@tiscali.co.uk  Peterhead
Malysza Dariuszdmalysza@prodigy.net  New York
Malysza Renatadmalysza@prodigy.net   
Małocha Darekdmalocha@yahoo.com  Warszawa
Małyszek Magdalenauradmini@poczta.onet.pl StudentkaBiłgoraj/Rzeszów
Marcinkiewicz Jakubpanino@interia.plwwwwww.panino.prv.plOlsztyn
Markiewicz Kamilkamil190@wp.pl student WSZiABiłgoraj/Zamość
Markiewicz Iwonaimarkiewicz@hotmail.com studentToronto
Matraś Jan j_matras@itb.pl inżynierBłonie
Mazur Małgorzata zysk@xl.wp.pl  Biłgoraj
Mazur Mariuszmazur10@msn.comwww Chicago
Mazurek Magdaangie12@op.pl licealistkaBiłgoraj
Miczka/banak Agnieszkaa.miczka@poczta.onet.pl bibliotekarzSiemianowice Śląskie
Milanowska Baśkamilanosia@poczta.onet.pl studentkaBiłgoraj
Mlodnicka Ewaewusiam@interia.pl studentbilgoraj/krakow
Mruk Dariuszdarekmd@wp.pl Student PwrWrocław
Mruk Irekircio1@wp.pl uczeń Z.S.BBIŁGORAJ
Mucha Agatamufcia@aol.com  New York
Mulawa Bartekbart851@uboot.com UczenWieden
Mydlak Tomasztomass2000@poczta.onet.pl  Chicago
Niespodziewanski Wojtek(mafia)gutekpl@aol.com  NEW YORK
Niespodziewanski Wojtek mlody20ny@netscape.net  new york
Nieudacznik13 Nieudacznik13nieudacznik13@wp.pl Uczeńbiłgoraj
Niewczas Michałbatigola@hoga.plwwwUczeń LO ONZBiłgoraj
Nizio Arturbizon44@hotmail.com pracujacy studenNew York
Nizio Arturbizon44@onebox.com  USA
Nizio Ryszardryszard.n@sympatico.ca  Kingston, Kanada
Oberda Jozef  London Ontario Canada
Oberda Joejoeoberda@sympatico.ca  London
Oberda Joe joeoberda@sympatico.ca   
Ohirko Pawełpohirko@fideltronik.com elektronikKraków
Oleszcza Tomekkasia@ok.o2.pl iNZYNIERkORCZÓW
Osiński Zbigniewumcsoz@poczta.fm naukowiec, adiunkt UMCSBiłgoraj
Oszajca Magdalenazyzia11@hotmail.com studentka UMCS LublinBilgoraj
Padiasek-bula Sabinamalgorzata7777@wp.pl  Tarnowskie Góry
Palikot Piotrkamiaf@o2.pl informatykGdańsk
Palikot Jacekjpalikot@hotmail.com studentBiłgoraj
Palikot Marcin mpalikot@hotmail.com  Chicago
Paluch Robertrobyp@kki.net.pl elektronikBiłgoraj
Pałubski Andrzejapalubski@interia.pl student AGHKraków
Papuga Marzenamarzeninka@aol.com  USA
Partyka Łukaszpartyka@op.plwwwstudentWarszawa
Patro Jacekpathrow@poczta.wp.pl geodetaBiłgoraj
Pelc Ewaewa.pelc@interia.pl  Biłgoraj
Pieczykolan Piotr-kapelakapela1@poczta.wp.pl student PLLublin, Biłgoraj
Pierscionek Andrzejpincior@op.pl  NEW YORK
Piętak Krzysztofkptk@amwaw.edu.pl student AMWarszawa
Poglodzinski Jerzygubin@adelphia.net   
Polak Rafałgadu3@wp.pl uczeń IILOBiłgoraj
Polowy Jarosławjhn@o2.plwwwStudentBiłgoraj
Polska Monikamonopol@tenbit.pl studentBiłgoraj/Lublin
Potocki Grzegorzgpotocki@nettax.com.pl  Warszawa
Przytula Tomasz przytulathomas@hotmail.com nauczycielFlorianopolis, Brazylia
Psikutas Bronekviso@op.pl SzambonurekBiłgoraj
Ptak Arturaptak@elka.pw.edu.plwwwprogramistaWarszawa
Ptak Agnieszkataminka@poczta.onet.pl nauczycielWarszawa
Pułapa Krzysztofjimi@irc.plwwwprogramistaKraków
Puźniak Robertrpuzniak@interia.pl Praca BiłgorajSiedliska k. Józefowa
Puźniak Beatadaser@interia.pl informatykGliwice
PwŁ PwŁpwl18@tlen.pl   
Radomski Hubertwebinfo@pheromona.comwww Costa Mesa, California
Radomski Huberthuberado@hb.quik.com  USA
Rag Karolwentkarz123@wp.pl uczenbilgoraj
Rak (główczyńska) Ewaewarak@gazeta.pl programistaWarszawa
Rapa Mieczysławmietek007@aol.com  New York
Rapa Tomasztomekrapa@interia.pl student PK (budownictwo)Biłgoraj/Kraków
Reszczyk Tadeusz treszczyk@hotmail.com   
Rog Romaromarog@hotmail.com student (SUNY)New York
Rogowski Stefan wojciechsw_rogowski@02.pl  Biłgoraj
Rozanska Elzbietaniccoaku@yahoo.de NauczycielLondyn
Rozwadowska-marchetti Annarozwanna@yahoo.itwwwdekorator wnetrzItalia (Toskania)/Biłgoraj
Rumiński Piotraster1@vp.pl automatyk Otwock
Rydzewski Pawełradomir@kul.lublin.plwwwsocjolog KULLublin
Rzadkowska Anna adams2000@web.de  Berlin
Sarzyński Piotrpiotrsarzynski@poczta.fm Student AWFBiłgoraj-Katowice
Seńko Marcin marsen@wp.pl student 
Serafin Sylwianatalkasg@wp.pl ksiegowaOpole
Sędłak Adamadiluzak@poczta.onet.pl studentBiłgoraj/Rzeszów
Sikora Teodorteosik@mg.gov.pl Prawnik - legislatorPruszków
Sitarz Annasito262@hotmail.com StudentNew York
Sitarz Iwonaiwonaleger@aol.com pielegniarkaConnecticut, USA
Sitarz Piotrpiotr@webpunkt.comwwwstudentNew York
Sitarz Dorotadorotacaetano@hotmail.com nauczycielNew York
Sitarz Piotrpub@piotr.org   
Siwiela Przemysławpsiwiela@interia.pl Student AGHKraków
Skakuj Marekmskakuj@elka.pw.edu.pl student PWWarszawa
Skalska Katarzyna Annacatherine_twin@hotmail.com StudentkaLondon, U.K.
Skalski Sebastian n.kondus78@poczta.onet.pl  London.UK
Skiba Wojtekskibcze2000@poczta.onet.pl student PRzBiłgoraj
Skura Krzysztofkylu@itma.pwr.wroc.pl   
Skurzak Krzysztofskurzak@bolek.ii.pw.edu.pl   
Skurzak Annaanaskurzak@interia.pl  bilgoraj
Sobaszek Iwonaivka111@poczta.onet.pl  Biłgoraj
Socha Kszrsztof krzysztofrenata@wp.pl  Bilgoraj
Socha Bogdan Mikołajnikosppe@hotmail.com  USA, Częstochowa
Sokal Arkadiuszskc@wywrota.plwwwstudent AGHKraków
Sokal Grzegorzbmg@friko.sos.com.pl asystent APKraków
Sokołowski Bogdansp8jur@polbox.com   
Sokół Marekmsokol@elka.pw.edu.pl student PWWarszawa
Solak-dudzic Ewa dudzice@prodigy.net  Chicago
Soltys Andrzejasoltys@aol.com  NEW YORK, USA
Sosin Raymondmund@rocketmail.com  Sydney
Sowa Marekmarekmc@wp.pl   
Sowinska Emanuelaes30@poczta.onet.pl  Słupsk
Spustek Emilslowianin1@aol.com   
Starowicz Monika moni.ke@wp.pl student 
Stasiewicz Sybillastasiewicz@wp.pl uczeń SP5Biłgoraj
Stec Piotrpstec1@cogeco.ca  Hamilton, Canada
Stelmach Rafał stelo@interia.pl tłumacz i nauczyciel j. niemieStalowa Wola
Stelmach Mirosławszpunk@aol.com  New York
Strzelczyk Agnieszkaagastrzelczyk@hotmail.com  New Jersey
Sulowska Edytaedith7538@aol.com  US Air Force , StudentNew Jersey / Kansas USA
Superlak Martamaczek19@o2.pl studentka UWrWrocław
Surmacz Sylwestersurmen@go2.pl uczenBilgoraj
Surmaz Monika smonias@hotmail.com ksiegowaToronto
Swatowski Maciekmaciek@zt.zamosc.tpsa.pl  Biłgoraj
Synejko Malgorzatasynejkom@hotmail.com Programista KomputerowyHamilton - Kanada
Syty Tomasztomaszsyty@wp.plwwwProgressBiłgoraj
Szajewski Paweldewil133@wp.pl studentbiłgoraj
Szeliga Adamhuli76@msn.comwww New York
Szozda Arturaszozda@biotop.umcs.lublin.plwwwnauczyciel UMSCLublin
Szuba Ameliaamel22@interia.pl studentBiłgoraj/Lublin
Szuba Michalmichalszuba@msn.com student WirtschaftsuniversitätWieden AUSTRIA
Szulc Andrzejaszulcregan@aol.com  CHICAGO
Szulc Anetaanetaszulc@wp.pl studentBiłgoraj
Szwed Andrzejklusek83@o2.pl studentczeczenia
Szymanik Grzegorzgs3@poczta.onet.plwww Tarnogród
Ścieszka Jan /kazimierzjanekzabrze@interia.pl emerytzabrze
Świerzak Mirosławmswierz@friko4.onet.plwwwstudent UMCSLublin
Tałanda Tomaszt.talanda@post.pl adwokatWarszawa
Taté Jean-bernardj.b.t2@caramail.com studenttoulouse (france)
Termena Henrykheniuta@polbox.com informatykBiłgoraj
Tomczyk Marcinskatar@interia.pl  Lądek Zdrój
Trusz Wojciechmkvli_15@go2.pl studentbardziej Biłgoraj niż Lublin:)
Trusz Marcinmtrusz@sgh.waw.plwwwStudent SGH i UWBiłgoraj/Warszawa
Tryka Roberttryka@op.plwwwstudent PRz i Fachhochschule Rzeszów/Biłgoraj/Soest
Turczańska Ewaewa.turczanska@mediafilm.pl kier. produkcji filmowej i tv 
Turczyniak Marekmarek@roztocze.com.pl  Biłgoraj
Urbanik Agnieszkaszczypiorek2000@o2.pl studentBiłgoraj/Lublin
Urbaniok Annagg-urbaniok@versanet.de  dortmund
Wasag Agnieszka agawasag@wp.pl  Biłgoraj
Wasag Maciej maciejwasag@wp.pl  BILGORAJ
Wasek Iwonaivanka26@aol.com  New York
Welon .t.welc@idea.net.pl  tutejszy
Wesołowska Beatarowes@poczta.onet.pl Nauczyciel informatykiBiłgoraj
Wesołowski Robertrobwes@poczta.onet.plwwwnauczyciel informatykiBiłgoraj
Wlizło Piotrpiotr.wlizlo@xl.wp.pl  Biłgoraj
Wolanin Joannaszulcregan@aol.com  Chicago
Woloszyn Edytawedyta75@msn.com  New York
Wołoszyn Robertwolga32rw@aol.com  Boston
Wójcik Joannajoannadg@wp.pl projektant bielizny damskiejdabrowa górnicza
Wroński Marekfoto@foto-wronscy.plwwwfotografBiłgoraj
Wroński Marekmarekwronski@poczta.onet.plwwwfotografBiłgoraj
Wróbel Mateuszmatti15c@poczta.onet.pl uczeńBiłgoraj
Xxxx MichaŁmajk2002@poczta.onet.pl UCZEŃBIŁGORAJ
Yass(hawryluk) Agnieszka Annayagnayass@hotmail.com  Chicago, USA
Zadworna Agnieszkajagunia@o2.pl  Biłgoraj
Zając Krystiankrystian@netpartners.pl  Tarnogród
Zalewski Michałmzo@interia.plwww Ostrów Mazowiecka
Zań Pawełzanpawel@go2.usun.pl student UMCS, kulturoznawstwoBiłgoraj/Lublin
Zawojska Marzenamenka18@interia.pl studentka Politechniki w RadomBIłgoraj
Zawojski Romanirjgc@aol.com  USA, New York
Zdybel Tomasztzdybel@elka.pw.edu.pl student PWWarszawa
Zdzioch Pawełkojakowski@hoga.pl student SGGWWarszawa/Biłgoraj
Złomański Maciejzlom@o2.pl Inżynier systemów Audio-Video,Biłgoraj/Warszawa

Jeśli czujesz się w jakiś sposób związany/związana z Biłgorajem i chcesz się tu znaleźć - nic nie stoi na przeszkodzie :)
Aby dodać się do książki adresowej - musisz założyć nowe konto i w trakcie wprowadzania danych do formularza zaznacz opcję "wyświetlaj dane w książce adresowej", lub też jeśli masz już konto po zalogowaniu się wybierz opcję zmiana danych i zaznacz opcję wyświelania...
Jeśli nie chcesz aby twoje dane tu widniały - wystarczy, że odznaczysz tą opcję w swoich danych po zalogowaniu się na konto użytownika

©Arkadiusz Lipiec Informacje | Strona główna Szukaj: