Miasto | Historia | Kultura | Sport | Miejsca | Edukacja | Prasa | Okolice | Aktualności
 
Miasto
Rozkład jazdy PKP
Godz. Przyjazd do
0:29 Huta Krzeszowska - 0:47
Huta Deręgowska - 1:00
Stalowa Wola Płd.- 1:14
Stalowa Wola - 1:18
Stalowa Wola Rozwad. - 1:26
Skarżysko Kamienna - 4:16
Suchedniów - 4:29
Kielce - 4:58
Częstochowa Stradom - 7:14
Kursuje 12. do 15. Sie 2001, 26. Sie 2001, 11. do 15. Sie 2002, 26. Sie 2002
3:30 Zwierzyniec 4:02
Szczebrzeszyn 4:12
Klemensów 4:20
Wólka Niedzieliska 4:26
Zawada 4:32
Zamoœć 4:44
Kursuje 13. do 16. Sie 2001, 27. Sie 2001, 12. do 16. Sie 2002, 27. Sie 2002
5:56 Stalowa Wola - 6:37
Kraków Płaszów - 10:36
Kraków Główny - 10:43
Katowice - 12:30
Gliwice - 13:03
Wrocław Główny - 15:21
Kursuje codziennie
21:43 Zwierzyniec - 22:06
Szczebrzeszyn - 22:16
Zawada - 22:31
Zamość - 22:43
Kursuje codziennie
©Arkadiusz Lipiec Informacje | Strona główna Szukaj: